O nas


Przedsiębiorstwo BRUDZEW Sp. z o.o. powstało w 2010 roku.Podstawową działalnością firmy jest produkcja i handel marchwią oraz natką pietruszki.

Oferowany przez nas towar pochodzi z naszych upraw - co daje nam pełną kontrolę nad jego jakością. Zbiór marchwi odbywa się wysoko zaawansowanymi technologicznie kombajnami.

Nasze zbiory przechowywane są w chłodniach w pełni sterowanych komputerowo oraz wyposażonych w monitoring zapisu temperatur i wilgotności. Są to chłodnie wysokiego składowania w skrzyniopaletach, co umożliwia nam dostarczanie Świerzych warzyw przez długi okres czasu.

Dysponujemy zaawansowaną linią technologiczną w pełni zmechanizowaną wykonaną ze stali nierdzewnej o dużej wydajności z możliwością mycia, polerowania, sortowania na grubość i długość oraz ogławiania. Posiadamy również precyzje wagi i maszyny pakujące w worki foliowe, raszlowe, siatki carry bag, tacki, rękawy foliowe oraz „luzem" do skrzyń czy skrzynek. Pozwala to nam przygotować towar dla każdego klienta- detalisty, hurtownika czy przetwórcy.

Nasza firma uzyskała certyfikat HACCP – przez co zapewniamy naszych klientów, że otrzymują produkt bezpieczny pod względem zdrowotnym.

© 2015 | Brudzew Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone